Форум юридической взаимопощи. Legas.com.Ua

Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Расширенный поиск  

Новости:

Рады вас приветствовать на нашем форуме

Автор Тема: раздел имущества без развода  (Прочитано 4798 раз)

БудАдв

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 1
    • Просмотр профиля
раздел имущества без развода
« : 11 Марта 2011, 23:41:20 »

Возможно ли зарегистрировать\оформить квартиру, приобретенную в браке, на одного из супругов так, чтоб при разделе имущества ее не делить, т.е. чтоб она не участвовала в разделе?
Записан

admin

  • Администратор
  • Новичок
  • *****
  • Сообщений: 45
  • Legal assistance
    • Просмотр профиля
    • Правовой портал
Re: раздел имущества без развода
« Ответ #1 : 12 Апреля 2011, 08:53:30 »

Можно! Оформите ее на кого-то из своих родителей! :) а потом получите в подарок или по наследству.
Либо же, вам необходимо подтверждение, что имущество приобретается на ваши личные средства.

Смотрите Семейный кодекс:

Стаття 57. Майно, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка

1. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є:
     1) майно, набуте нею, ним до шлюбу;
     2) майно,  набуте  нею,  ним  за  час шлюбу,  але на підставі договору дарування або в порядку спадкування;
     3) майно,  набуте нею,  ним за час шлюбу,  але за кошти,  які належали їй, йому особисто.


     2. Особистою  приватною  власністю дружини та чоловіка є речі індивідуального користування,  в тому  числі  коштовності,  навіть тоді, коли вони були придбані за рахунок спільних коштів подружжя.

     3. Особистою приватною власністю дружини,  чоловіка є премії, нагороди, які вона, він одержали за особисті заслуги.

     Суд може визнати за другим з подружжя право  на  частку  цієї премії,  нагороди,  якщо  буде  встановлено,  що  він своїми діями (ведення домашнього господарства,  виховання дітей тощо) сприяв її одержанню.

     4. Особистою  приватною власністю дружини,  чоловіка є кошти, одержані як відшкодування за втрату (пошкодження)  речі,  яка  їй, йому   належала,  а  також  як  відшкодування  завданої  їй,  йому моральної шкоди.

     5. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є страхові суми,  одержані нею, ним за обов'язковим особистим страхуванням, а також за добровільним особистим страхуванням, якщо страхові внески сплачувалися  за  рахунок  коштів,  що  були  особистою  приватною власністю кожного з них.
{ Частина п'ята статті 57 в редакції Закону N 524-V ( 524-16 ) від 22.12.2006 }

     6. Суд може визнати особистою  приватною  власністю  дружини, чоловіка майно, набуте нею, ним за час їхнього окремого проживання у зв'язку з фактичним припиненням шлюбних відносин.

     7. Якщо у придбання майна вкладені  крім  спільних  коштів і кошти,  що  належали  одному з подружжя,  то частка у цьому майні, відповідно  до  розміру  внеску,  є   його   особистою   приватною власністю.
Записан
www.legas.com.ua - ваш правовой помощник